Produkcja mas bitumicznych


Jesteśmy producentem wysokogatunkowych mieszanek bitumicznych.

Wytwórnia Mas Bitumicznych BENNINGHOVEN CONCEPT TBA 240 U-C o wydajności 240 t/h jest w pełni zautomatyzowana i wyposażona w instalację dozowania destruktu.

  • Produkujemy na potrzeby własnych kontraktów i posiadamy w ciągłej ofercie sprzedażowej mieszanki asfaltowe na bazie kruszyw ze skały litej, zgodne z PN-EN 13108-1 i PN-EN 13108-5 w oparciu o wytyczne WT-2 2010 i WT-2 2014 dla kategorii ruchu od KR 1-2 d. KR 5-7.
  • Dzięki uczestnictwu w projektach badawczo-rozwojowych finansowanych z UE poszerzyliśmy swoją ofertę o kolejne produkty, takie jak mieszanki mineralno-asfaltowe (z przeznaczeniem do warstw: podbudowy oraz wiążącej) z udziałem destruktu asfaltowego oraz dodatkiem środka chemicznego pozyskanego z odpadów*.
  • Dzięki specjalistycznym maszynom nasza oferta obejmuje również wbudowanie mma ze szczególną dbałością o proces i zachowaniem wszystkich właściwości fizykomechanicznych produktu końcowego,
  • Wszystkie procesy produkcyjne są nadzorowane poprzez Zakładową Kontrolę Produkcji dla mieszanek mineralno-asfaltowych
* Możliwość wyprodukowania mieszanek mineralno-asfaltowych z udziałem destruktu uzależniona jest od dostępności odpowiednich materiałów do produkcji.


POPROŚ O OFERTĘ DLA CIEBIE!

KONTAKT:

Kierownik Wytwórni Betonu - Piotr Stankiewicz
668 431 308


Zastępca Kierownika Wytwórni Betonu - Beata Matynia
668 840 202


Technolog Produkcji- Kamila Szymczak
668 431 304START
Niniejsza witryna internetowa stosuje ciasteczka do dokonywania analiz. Jeśli korzystają Państwo z naszej witryny internetowej, to wychodzimy z założenia, że wyrażają Państwo zgodę na takie zastosowanie. Raz wyrażoną zgodę na zapisywanie ciasteczek można w każdej chwili cofnąć przez usunięcie ciasteczka. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na legalność przetwarzania dokonywanego na podstawie tej zgody do czasu jej cofnięcia.