Zakończenie realizacji unijnego projektu badawczego

Miło nam poinformować, iż po ponad półrocznej pracy udało nam się zakończyć realizację projektu pt.: "Badania nad możliwościami wykorzystania materiałów odpadowych (destrukt) do produkcji mieszanek mineralno-bitumicznych z udziałem chemicznych środków pozyskanych ze źródeł odnawialnych" dofinansowanego z UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Realizujemy unijny projekt badawczy

Nasza firma podpisała umowę o dofinansowanie Projektu "Badania nad możliwościami wykorzystania materiałów odpadowych (destrukt) do produkcji mieszanek mineralno-bitumicznych z udziałem chemicznych środków pozyskanych ze źródeł odnawialnych" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Wysokość dofinansowania wynosi 79.050,00 zł.
W powyższym zakresie współpracować będziemy z naukowcami z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Do wykonania są prace badawcze polegające na sporządzeniu receptur na mieszanki mineralno-asfaltowe przy wykorzystaniu materiałów odpadowych m.in. destruktu.


fundusze eu
START
Niniejsza witryna internetowa stosuje ciasteczka do dokonywania analiz. Jeśli korzystają Państwo z naszej witryny internetowej, to wychodzimy z założenia, że wyrażają Państwo zgodę na takie zastosowanie. Raz wyrażoną zgodę na zapisywanie ciasteczek można w każdej chwili cofnąć przez usunięcie ciasteczka. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na legalność przetwarzania dokonywanego na podstawie tej zgody do czasu jej cofnięcia.